09.04.2019

Природний газ

ТОВ «ЦЕНТРАЛЬНА ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» – провідна компанія газового ринку України та ринку електроенергії, що має довготривалі контракти з видобувними підприємствами України.
Протягом тривалого періоду наша компанія забезпечує безперебійне постачання природного газу значній кількості споживачів, які відносяться до різних галузей народного господарства України та постачання електричної енергії. Ми пропонуємо нашим покупцям вигідну ціну зі знижкою і оптимальні умови оплати.

ПЕРЕВАГИ СПІВРОБІТНИЦТВА:

  • зниження вартості електроенергії для споживача. Як незалежний постачальник, ТОВ “ЦЕНТРАЛЬНА ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ” має можливість продавати електроенергію зі знижкою багатьом споживачам. Купуючи електроенергію у нас, ви заплатите значно менше за одну і ту ж кількість електроенергії, ніж ви заплатили б, купуючи електроенергію у обленерго.
  • можливість розраховуватись за спожиту електроенергію «по факту». На відміну від інших постачальників, ТОВ “ЦЕНТРАЛЬНА ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ” надає своїм споживачам можливість не робити повну попередню оплату за електроенергію.
  • відсутність штрафних та інших санкція за перевищення лімітів обсягу і потужності споживаної електроенергії.